ساندویچ پانل در کردستان

ساندویچ پانل در کردستان

موقعیت جغرافیایی استان کردستان

استان کردستان یکی از استان‌های غربی کشور به مرکزیت سنندج است که به دلیل قرار گرفتن در رشته کوه‌های زاگرس از آب و هوای مطبوع و طبیعت بسیار زیبایی برخوردار است.

استان کردستان در بخش صنعت و معدن نیز از پتانسیل خوبی برخوردار است و دارای معادن فعال سنگ آهک، سنگ ساختمانی، مرمریت قرمز، اونیکس، گرانیت، پومیس و…است. البته علی رغم سرمایه گذاری و احداث صنایع مرتبط با معادن و دارا بودن ذخایر مواد معدنی جز استان‌های توسعه نیافته صنعتی می‌باشد.

از جاذبه‌های گردشگری، طبیعی، تاریخی و فرهنگی استان کردستان می‌توان به دریاچه زریبار، پارک جنگلی آبیدر، منطقه اورامان، کوه چهل چشمه، آبشار کویله، موزه سنندج، عمارت خسرو آباد، بازار سنندج، پل قشلاق، عمارت وکیل الملک و بسیاری اماکن دیگر اشاره کرد.

از آن جایی که قسمت اعظم این استان بر روی رشته کوه زاگرس واقع شده، اشکال متفاوتی از زمین‌های زراعی در این استان وجود دارد.از ویژگی‌ها و مزیت‌های کشاورزی در این استان وجود منابع آب کافی، بارندگی مناسب، خاک غنی و وجود نیروی متخصص و تحصیل کرده کشاورزی می‌باشد.

ساندویچ پانل در کردستان

استان کردستان نیز به دلیل قرار گرفتن در یک منطقه کوهستانی، سرد و پر بارش و در برخی موارد صعب العبور، جهت ساخت و ساز به مصالح ساختمانی نیاز دارد که  به راحتی حمل و نقل شده و قابلیت سازگاری با این شرایط آب و هوایی را داشته باشد.

از همین رو با روی کار آمدن سازه‌های جدید ساختمانی مانند ساندویچ پانل‌ها که عیوب و نقص‌های مصالح سنتی و قدیمی در آن برطرف شده و مزایای فراوان تری نسبت به سازه‌های قبلی دارد، بهترین گزینه جهت ساخت و ساز انواع سازه در این مناطق می‌باشد.

کردستان یکی از استان‌هایی است که در بسیاری از اماکن و سازه‌های آن هم از ساندویچ پانل دیواری و هم از ساندویچ پانل سقفی استفاده شده است.

انواع گوناگونی از ساندویچ پانل‌ها جهت کاربری‌های متفاوت از جمله ساندویچ پانل پلی اورتان، پلی استایرن، xps، پشم شیشه و یا پشم سنگ با روکشی از ورق آلومینیوم، آلوزینک و یا گالوانیزه در این استان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از ساندویچ پانل در استان کردستان در ساخت سوله‌های کارگاهی، صنعتی، انواع سردخانه، سالن‌های ورزشی، کانکس و ساختمان‌های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از مزایای ساندویچ پانل‌های مورد استفاده در استان کردستان نیز می‌توان به عایق حرارتی، برودتی، سبک بودن، کاهش هزینه‌های اجرا، مقاومت در برابر زلزله و آتش سوزی، قیمت مناسب نسبت به مصالح سنتی اشاره کرد.

شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات، قیمت و خرید انواع ساندویچ پانل در کردستان از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان فروش ما در واحد مربوطه تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *