سوله گاوداری در سنندج

سوله گاوداری در سنندج

ساخت سوله‌های گاوداری از جهت حساسیت شرایط کار برای دام ها، نیازمند طراحی خاص و دقت و تخصص لازم می‌باشد و به منظور جلوگیری از بیماری و آسیب دیدگی دام ها لازم است که سالن هایی مقاوم و با سقف و عایق بهتری ساخته شوند.

همچنین لازم به ذکر است که سوله های گاوداری می‌بایست در متراژ بالا ساخته شوند تا فضای کافی برای تعبیه تجهیزات مورد نیاز و نگهداری دام ها وجود داشته باشد و علاوه بر آن مسئله دیگری که در ساخت سوله های گاوداری اهمیت بالایی دارد، استحکام آن ها است ازاینرو استفاده از مصالح و متریال با کیفیت و با طول عمر بالا اهمیت می‌یابد.

امروزه باتوجه به هزینه های بالای ساخت و ساز علاوه بر مقاومت و طول عمر بالای مصالح مسئله دیگری که در ساختمان سازی مورد توجه قرار می‌گیرد، کاهش هزینه های اجرا و تامین نیروی انسانی است.

در این راستا و باتوجه به موارد ذکر شده استفاده از مصالح ساختمانی نوین و پیش ساخته ساندویچ پانل بهترین و مناسب ترین گزینه برای ساخت سوله های گاوداری به شمار می‌رود.

یکی از نمونه پروژه های اجرا شده با ساندویچ پانل در کردستان می‌توان به ساخت سوله گاوداری در سنندج اشاره کرد.

در این پروژه از ساندویچ پانل دیواری پلی یورتان به ضخامت 4 تا 10 سانتیمتر، عرض 1.14 متر و طول دلخواه استفاده شده است. پانل های سقفی در ساخت این سوله دارای ضخامت 4 تا 15 سانتی متر، عرض 1 متر و طول 14 هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *