انواع ساندویچ پانلدر کردستان

انواع ساندویچ پانل در کردستان

استان کردستان

استان کردستان به مساحت 29.137 کیلومتر مربع و مرکزیت شهر سنندج در غربی ترین نقطه کشور واقع شده است و یکی از استان های مرزی به شمار می‌رود بطوریکه دارای 200 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق می‌باشد و در دامنه ها و دشت های زاگرس میانی قرار دارد.

استان کردستان براساس تقسیمات کشوری در سال 1390 دارای 10 شهرستان شامل سنندج، سقز، مریوان، بانه، قروه، کامیاران، بیجار، دیواندره، دهگلان و سرو آباد بوده است.

سنندج و به طورکلی استان کردستان از جهت جایگاه مطلوب اقتصادی و ویژگی های گردشگری منحصر بفرد همواره مسافران و گردشگران بسیاری را به خود جلب می‌کند.

موقعیت اقتصادی و اجتماعی استان کردستان

استان کردستان به واسطه برخورداری از منابع معدنی و موقعیت جغرافیایی مطلوب و همسایگی با کشور عراق، از نظر اقتصادی در جایگاه ویژه ای قرار دارد و همچنین از لحاظ اقتصاد کشاورزی و دامداری دارای موقعیت مطلوبی می‌باشد.

ازطرفی فعالیت های صنعتی نیز در استان کردستان و به ویژه شهر سنندج از جهت نیروی انسانی متخصص گستردگی بسیاری دارد.

صنایعی از قبیل نساجی، چرم، غذایی، فرش‌بافی، گلیم بافی، ساختمان، تولید ساندویچ پانل و … از جمله شغل های تامین کننده اقتصاد مردم این منطقه هستند.

ساختمان سازی در استان کردستان

افزایش جمعیت و مهاجرت به این استان، صنعت ساختمان و ساختمان سازی را در کردستان و سنندج رونق داده است و همچنین افزایش ساخت و ساز به دنبال افزایش جمعیت در این منطقه نیازمند ساخت و ساز به شیوه ای نوین بود و دیگر ساختمان سازی به روش های پیشین و با مصالح سنتی محبوبیت سابق را نداشت.

یکی از این روش های نوین که به شدت مورد توجه مهندسین و سازندگان در کردستان، سنندج، سقز، مریوان، بانه و … قرار گرفته است، ساخت ساختمان هایی سبک و با مصالح پیش ساخته ساندویچ پانل می‌باشد.

ساندویچ پانل در کردستان

امروزه به دنبال پیشرفت تکنولوژی و باتوجه به تمایل بشر برای دستیابی به روش های نو، استفاده از انواع ساندویچ پانل در کردستان و سایر نقاط جهان رواج یافته است بطوریکه در شهرک های صنعتی سنندج و در ساخت و سازهای اخیر، ساندویچ پانل به عنوان پوشش دیوار و یا سقف سازه ها به چشم میخورد.

تولید گسترده ساندویچ پانل در سنندج و جایگزینی این مصالح پیش ساخته به جای مصالح سنتی ساختمان هایی سبک با ویژگی های منحصر بفرد را در سنندج و سایر شهرهای کردستان از قبیل بانه، سقز، مریوان، قروه، کامیاران، بیجار، دیواندره، دهگلان و سرو آباد و… را موجب شده است که در ادامه این ویژگی ها را ذکر خواهیم کرد.

مزایای ساندویچ پانل در کردستان

پانل های ساندویچی از متریال سبک ساخته شده اند لذا ساختمان هایی سبک را در کردستان موجب می‌شوند.
سبک بودن پانل ها به معنی عدم مقاومت آنها نیست بلکه این دسته از مصالح ساختمانی نوین نیز از نظر مقاومت با مصالح سنتی همچون آجر، سیمان و بتن برابری می‌کنند.

تابستان های گرم و زمستان‌های سرد استان کردستان همواره نیازمند تهمیداتی برای کنترل میزان هدر رفت انرژی بوده است و ساندویچ پنل ها به عنوان پوشش سقف و دیوار در ساختمان ها به واسطه لایه میانی خود به عنوان عایق حرارتی، برودتی و رطوبتی عمل می‌کنند که این امر نیز به عنوان یکی از بیشمار ویژگی های منحصر بفرد ساندویچ پانل در سنندج و کردستان به شمار می‌رود.

از دیگر ویژگی پانل ها می‌توان به مقاومت بالای آن ها در برابر ضربه، فشار، بار و تنش های ناشی از زلزله اشاره کرد. همچنین این دسته از مصالح ساختمانی در برابر نفوذ حشرات و رشد گیاهان، قارچ و باکتری نیز مقاوم هستند.

ضخامت کم ساندویچ پنل های دیواری در کردستان موجب دستیابی به فضای مفید بیشتری در انواع سوله ها، ساختمان های پیش ساخته و … می‌شوند.

انعطاف پذیری در تولید پانل های ساندویچی به ابعاد موردنظر مشتری از دیگر مزایای آن ها به شمار می‌رود.
و…

کاربرد ساندویچ پانل در کردستان

  • ساخت انواع سوله صنعتی و کارگاهی
  • ساختمان های پیش ساخته آموزشی، تجاری و مسکونی
  • انواع کانکس
  • سالن‌های ورزشی
  • انواع سردخانه های زیرصفر و بالای صفر درجه
  • و…

خرید ساندویچ پانل در کردستان

تولیدات گسترده ساندویچ پانل در کردستان و وجود تولیدکنندگان معتبر ساندویچ پانل در استان کردستان و به ویژه سنندج، عرضه ساندویچ پانل هایی با کیفیت و با قیمت مناسب را به دنبال داشته است.

لازم به ذکر است که عوامل متعددی در تعیین قیمت ساندویچ پانل در کردستان تاثیرگذار هستند ازاینرو شما می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان ما از قیمت بروز ساندویچ پانل در سنندج، سقز، مریوان، بانه، قروه، کامیاران، بیجار، دیواندره، دهگلان و سرو آباد مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *