کاربرد ساندویچ پانل در ساخت سوله

کاربرد ساندویچ پانل در ساخت سوله

سوله به طورکلی به سازه ای اطلاق می‌شود که دارای دهانه ای با طول بسیار و سقف شیبدار است. این دسته از سازه ها عموما برای کاربری های صنعتی، کارگاهی و کارخانجات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این سازه‌های فلزی دارای ساختاری متفاوت با سایر انواع سازه ها هستند و از این جهت طراحی سوله بهدقت و تخصص نیاز دارد.

از طرفی ساخت سوله با متراژ بالا و نیاز به مصالح بسیار برای ساخت و ساز هزینه بالایی را به همراه دارد ازاینرو با تولید گسترده ساندویچ پانل در استان کردستان، ساخت انواع سوله های صنعتی، کارگاهی و کارخانجات دستخوش تغییرات شده است. بطوریکه امروزه انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی در کردستان به عنوان اصلی ترین مصالح ساختمانی برای ساخت سوله بشمار می‌روند.

ساندویچ پانل سوله با مزایای بسیار و ویژگی های منحصر بفردی که دارد توانسته جایگزین مصالح سنتی همچون آجر و سیمان شود.

در ساختار ساندویچ پنل های سوله از ورق های گالوانیزه، آلوزینک یا آلومینیوم به عنوان پوشش خارجی و عایق پشم شیشه یا پلی یورتان استفاده می‌گردد. همچنین لازم به ذکر است که ساندویچ پانل های سوله در ضخامت 4 تا 10 سانتی متر و به طول دلخواه مشتری تولید میشوند.

لذا باتوجه کاربرد گسترده این مصالح ساختمانی نوین در استان کردستان و به ویژه شهر سنندج، تولیدکنندگان ساندویچ پانل در کردستان پانل هایی با قیمت مناسب و کیفیت بالا روانه بازار کرده اند.

مزایای ساندویچ پانل سوله

انواع پانل های ساندویچی به طور کلی دارای مزایای بسیاری هستند اما انواع پانل ها سوله با ساختاری متفاوت نیز دارای ویژگی هایی متفاوت از سایر انواع پانل ها هستند.
برای آشنایی با ساندویچ پانل های سوله با ما همراه باشید.

مزایای ساندویچ پانل سوله
  • مقاوم در برابر جریان الکتریسیته و عایق هستند.
  • عایق رطوبتی و مقاوم در برابر نفوذ آب و …
  • سبک بودن سازه در مقایسه با سازه هایی که از مصالح سنتی ساخته شده اند.
  • آماده بودن و به عبارتی پیش ساخته بودن این دسته از مصالح ساختمانی سرعت ساخت و ساز و هزینه های اجرا را به میزان چشمگیری کاهش می‌دهد.
  • مقاومت در برابر زلزله، ضربه، باد و …
  • عایق صوتی، حرارتی و رطوبتی

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کاربرد ساندویچ پانل و قیمت ساندویچ پانل در سنندج، سقز، مریوان، بانه، قروه، کامیاران، بیجار، دیواندره، دهگلان و سرو آباد با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *