کاربرد ساندویچ پانل در سردخانه

کاربرد ساندویچ پانل در سردخانه

در گذشته از خرده های چوب، پوست حیوانات و چسب های طبیعی برای عایق سازی انواع سردخانه استفاده میشد که بازدهی چندانی نداشت و در شرایط امروزی با پیشرفت تکنولوژی و اهمیت کنترل انرژی، عایق هایی تحت عنوان ساندویچ پانل سردخانه ای تولید و عرضه شده اند.

بطوریکه به عنوان یکی از موارد کاربرد گسترده ساندویچ پانل در استان کردستان می‌توان به ساخت سردخانه هایی با ساندویچ پانل اشاره کرد.

برای ساخت انواع سردخانه از پانل های سردخانه ای که بهترین و مناسب ترین عملکرد را دارند استفاده می‌شود.
ساندویچ پنل های سردخانه ای که بدین منظور مورد استفاده قرار می‌گیرند، دارای ساختاری لایه ای و مشابه عموم پانل ها هستند بطوریکه از دو لایه ورق فولادی گالوانیزه در قسمت خارجی و یک لایه فوم پلی یورتان در قسمت میانی تشکیل شده اند.

ساندویچ پانل سردخانه ای

مسئله ای که موجب عملکرد مطلوب این دسته از ساندویچ پانل ها شده است ترکیب ورق گالوانیزه و فوم پلی یورتان می‌باشد که به میزان مقابل توجهی هدر رفت انرژی را کنترل می‌کند. همچنین پانل های سردخانه‌ای ضمن دارا بودن قیمتی مناسب طول عمر بالایی دارند.

یکی دیگر از ویژگی های ساندویچ پنل های سردخانه ای که منجر به محبوبیت آن ها شده است سهولت در نصب ساندویچ پانل در کردستان و سایر شهرها می‌باشد درحالیکه ساخت چنین سازه های کارآمد با سایر مصالح ساختمانی، علاوه بر پیچیدگی در اجرا هزینه های سنگین تری را نیز به همراه دارد.

شما عزیزان می‌توانید به منظور آشنایی بیشتر با کاربرد ساندویچ پانل در استان کردستان و شهرهای سنندج، سقز، مریوان، بانه، قروه، کامیاران، بیجار، دیواندره، دهگلان و سرو آباد به صفحات مربوطه از وبسایت بانک اطلاعاتی ساندویچ پانل مراجعه نمایید و همچنین برای دریافت لیست قیمت بروز ساندویچ پنل در کردستان از طریق شماره های تماس موجود در وبسایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *